• mansur yavaş ın balonu patladı

  20.
  Her gün emekliye müjde haberi yapan, ülkenin ekonomik anlamda hayatı sikllmişken ekonomimiz uçuyor yalanlarıyla okuyucusunu kandırmaya çalışan, bilmem kaç kez, bilmem kaç yerde doğalgaz bulunduğunu, her sene yerli otomobil fotoğrafları basan, olmayan uçak fabrikalarından bahseden bir gazeteyi kaynak göstermek sizin aslında ne tür cahil olduğunuzu göstermekten başka bir işe yaramaz. Hep diyorum; “olm sizin Trollük yapacak kadar bile zekanız yok.” Bomboş adamlarsınız.
  1 ... temirata
 • kadir mısıroğlu

  4330.
  Her Türk düşmanı gibi Atatürk’ten nefret eden yavşak. Ayrıca cv’sinde dolandırıcılık, din ticareti yapmak, alkollü restoran işletmek, sıçma organına dayandırarak kitap yazmak gibi ekstra işlerde mevcuttur. Hitap ettiği kitlenin kendisine inanması kadar doğal bir şey yoktur, neticede bu kitle içine cin kaçtığını düşündüğü karılarını cinci hocalara siktirecek, yanmaz kefen siparişi verip cehennemde yanmaktan kurtulacağını düşünecek kadar salak tipler.
  5 ... temirata
 • büyük kürt medeniyeti

  13.
  (bkz: Güldürdün piç)
  2 ... temirata
 • tayyip erdoğan ın heykelini dikeceğiz heykelini

  1.
  tayyip erdoğan ın heykelini dikeceğiz heykelini
  Dikilmişi var zaten Bro! Bence siz güzel sanatlara bulaşmayın, içinde güzel kelimesi geçen her şey siz de çok eğreti duruyor amına koyayım.
  2 -1 ... temirata
 • vahdettin in amerikan başkanına mektubu

  7.
  Ülke paramparça olmuş, başkent istanbul işgal altındayken, kendinden 43 yaş küçük bir kız çocuğuyla evlenip düğün yapacak kadar sikinin derdine düşmüş, bir ingiliz gemisine binip, son evlendiği Nimet Nevzat Hanımda Dahil olmak üzere 5 karısını ingiliz general Charles Harington’a bırakıp kaçmış onursuz bir adamın yazdığı mektuptur, dolayısıyla Mektubun içeriğinde şaşırılacak bir şey yoktur. Asıl şaşırılacak şey siyasal islamcı puştların böyle karakteri beş para etmez bir adamı mazlum gibi göstermeleri ve buna inanacak kitleler bulabilmesidir.
  1 ... temirata
 • sözlük yazarlarının itirafları

  166831.
  Yıllar önce bir kavgaya karışmış, silahla Yaralanmıştım. O günden beri ölüm beni korkutmuyor, o günden beri kavga gürültüden uzak duruyorum ve o günden beri kimseyle küsmüyor, kimseyi tamamen hayatımdan komple çıkarmıyorum hatta zaman zaman beni vuran ibneyle gidip barışmayı; ‘seni çok hırpaladım, aslında silah çekmekte haklıydın.’ demeyi istiyorum; ama Lavuğa bunuN Bir nevi acizilik olduğunu düşündürüp, götünü kaldırmmak, için yapmıyorum. Halbuki adama hiçbir kin beslemiyorum.
  ... temirata
 • siyasi görüşünüz nedir anketi

  24.
  "Siyasî, içtimaî mezhebim Türkçülüktür."
  3 ... temirata
 • gecenin şarkısı

  35458.
  https://youtu.be/oKMgBYS6MZA

  Kamuran Akkor-bir ateşe attın beni

  Psikolojimin bozuk olduğu zamanlarda içimdeki arabesk canavarını engelleyemiyorum maalesef, ve bu kadın hard arabeskin piri, biri jiletim var dese; kolumu uzatıp ‘kes Ulan böyle hayatın anasını sikeyim’ diyeceğim o derece.
  ... temirata
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  21916.
  sözlük yazarlarının söylemek istedikleri
  5 ... temirata
 • doğu perinçek

  1534.
  Şartlara göre kıblesi değişen siyasi figür. Bir bakarsın maocu’dur, bir bakarsın demirelci olur, bir bakarsın Apo’ya karanfil verir, bir bakarsın ulusalcı takılır, bir bakarsın Atatürkçüdür, bir bakarsın siyasal islamcıların gölgesine sığınır. işin garip tarafı Tüm bunlara rağmen yıllardır bu ülkede siyaset yapar ve hala çok küçük olsa da kendine inanan bir kitlesi vardır.
  1 ... temirata
 • ruh halini yansıtan film karesi

  6.
  ruh halini yansıtan film karesi

  Az sonra hayatı sikilecek Tony Montana kadar bitkinim.
  1 ... temirata
 • dünyanın en tehlikeli çeteleri

  2.
  Bildiğim en tehlikeli çete; bir ülkede iktidarı ele geçirmiş, milletin özkaynaklarını çalmış çırpmış, Devlet içinde kadrolaşmış, Kendi üyelerinin işlediği en ağır suçları bile örtbas ederek hukukun ırzına geçmiş, Bir dönem terör örgütleriyle ahbap çavuş ilişkisi yaşamış çetedir.
  -2 ... temirata
 • içki içen insanla aynı ülkede yaşamak istemiyorum

  189.
  Bana böyle bir şey söylense; “O zaman ananın amına kadar yolun var.” der o lafı edeni siktir ederdim.
  1 -2 ... temirata
 • atatürk ün en güzel sözü

  268.
  Yüzyıllarca Osmanlı’nın ikinci sınıf insan yerine koyduğu Türk çocuklarına milli bir bilinç sağlamak için çok çalışmış ve o günlerde şu güzel sözü söylemiştir; ” Türk ve Türkçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz.”
  1 -1 ... temirata
 • fenerbahçe yönetiminin istifa etmesi gerekliliği

  9.
  fenerbahçe yönetiminin istifa etmesi gerekliliği
  3 ... temirata
 • atatürk e hakaret eden adamı ayağından vurdu

  17.
  150-200 kelime öğrenebilen köpekler, iqsu 75-95 aralığına kadar çıkan gorilleri hayvan kategorisinde değerlendiriyoruz tüm hayatını 40-50 kelimeyle geçiren adamları ise maalesef insan yerine koyuyoruz. Haberi okudum vuran abi daha önce Hakaret etmemesi için uyarmış, Karşısında belli ki bir köpek kadar laftan anlamayan, bir gorilden düşük zekalı biri Vardı ve hakaret etmeye devam edince de çekmiş vurmuş. Şiddetin her türlüsüne karşıyız lakin Bazı andavllar başka dilden anlamıyor.
  6 -4 ... temirata
 • turgut özal

  763.
  En büyük başarısı nAim Süleymanoğlu’nu ülkeye getirmesidir.
  ... temirata
 • aşk nasıl bir şey

  41.
  Aşk Girdiği kalbin şeklini alan bir şeydir.
  3 ... temirata
 • 30 yaşındayım 2 çocuğum var bakireyim

  4.
  Hz. Meryem’in sözlükte zuhur ettiğini düşündüren başlık.
  3 ... temirata
 • alaattin çakıcı nın kılıçdaroğlu nu tehdit etmesi

  30.
  Kendine özel af çıkarıldığı için diyet ödüyor olabilir. Halbuki üç beş sene önce Tayyip Erdoğan’a ana bacı sövüyordu. Bu tip durumlar Türk siyasetinde bir gelenektir, size havlayan köpeği satın alıp kapınıza bağlarsınız, artık o köpek size değil rakiplerinize havlar.
  4 ... temirata
 • yeni şeyler getiriyorum