• ak parti döneminde milli eğitim bakanları

  2.
  Akp politikalarına uygun bakanlardır dolayısıyla kendi açılarından bakıldığında başarılıdırlar. Adamlar zaten eğitimli, aklı başında vatandaş istemiyor ki ‘Açık açık ‘eğitim seviyesi arttıkça oylarımız düşüyor’ dediler.
  6 ... temirata
 • depremi fırsata çeviren vicdansızlar

  5.
  Ulan Akut köpeğini çalan orospu çocuğu var amına koyayım ya. insanlar canıyla uğraşırken 3 kuruşa tamah eden şerefsizlerin malına mülküne el koyacak, vatandaşlıktan çıkarıp ülkeden siktir edeceksin. o zaman insan kalitesi artar ve hayalini kurduğumuz mutlu müreffeh bir ülke oluruz.
  3 ... temirata
 • sözlükte kadir mısıroğlu na hakaret edilmesi

  155.
  "bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz; lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?”

  Ne zaman görsem yukarıdaki dizelleri aklıma getiren başlık. Bir dolandırıcıyı, ahlaksız bir müfteriyi hayırla yad edecek değiliz.
  3 -1 ... temirata
 • bekir coşkun a pamuğu tıkadılar

  55.
  Bekir bozdağ ölünce, ölünün arkasından konuşulmaz, saygı duyun diyen iki yüzlü kitlenin gazetesinin yaptığı haber.
  1 ... temirata
 • xhamster

  60.
  xhamster
  7 ... temirata
 • hastası olunan sözler

  19695.
  “ ben seni kalu beladan beri tanıyorum. Ben sarhoş olduğumda üzüm henüz yaratılmamıştı.”
  1 ... temirata
 • eksileyen cennette peygambere komşu olur inşallah

  3.
  Peygambere komşu olmamak için eksilemiyorum kardeşim. Yanımda yamacımda Allah’ın en sevgili kulu varken kendimi ezik hissederim, rahat haraket edemem, tedirgin olurum mümkünse şöyle sotede Gülüp eğlenenileceğim arkadaşlarımla takılmayı tercih ederim.
  1 ... temirata
 • türkan şoray

  318.
  türkan şoray

  Baza çakma sanatçılar gibi damadına ihale almamış, çoluk çocuğuna haksız kazanç sağlamamış, aman işlerim bozulmasın kafasına girmeyip, onurunu satmamış ve malum yerleri yalamak yerine şerefiyle yaşamayı seçmiş güzel insan. O Yalnız Türk sinemasının değil, aklı başında her Türk çocuğunun sultanıdır.
  1 ... temirata
 • burhan kuzu

  477.
  Ülkenin bu hale gelmesine neden olan insanlardan biridir. kendi çıkarlarını ülke çıkarlarının üstünde görüp, ülkenin kaynaklarını sömüren, iki kelimeyi bir araya getiremediği halde malum yerlere yakınlığı nedeniyle profesör ünvanı alan, yetimin öksüzün hakkını yakınlarına peşkeş çeken biri babam olsa öldüğüne sadece yargılanmadan öldüğü için üzülürüm. Ölünün arkasından kötü konuşulmaz geyiği çevirip, ajitasyon yapan ibnelerden değiliz çok şükür, çünkü bizden sonraki nesillere yaşanabilir, güçlü bir ülke bırakmak istiyoruz, çünkü biz Ülke uçuruma doğru giderken Üç kuruşluk çıkarlarımız için bir partinin bir liderin köpeği olamayacak kadar vatanseveriz. Biz bu ülkeye midemizden değil kalbimizden bağlıyız, bu yüzden doğruları söylemekten vazgeçmeyecek, ülkeye yapılan kötülükleri her platformda söyleyeceğiz.

  Ayrıca; “ölüsüne bir tas suyu dökenin de...”
  3 ... temirata
 • unutulmaz replikler

  215.
  unutulmaz replikler
  2 ... temirata
 • yazarların söylemek istedikleri

  1221.
  elini kalbime koyarsan, nerede kaldığını unutmazsın..
  5 ... temirata
 • bir kadın susuyorsa

  83.
  Demek ki canı konuşmak istemiyor Diye düşünür, ben de susarım.
  4 ... temirata
 • orospu çocuğu olduğunu belirtme yolları

  339.
  orospu çocuğu olduğunu belirtme yolları

  Görseldeki gibi düşünüp, bunu zikretmek. Bunu hep söylüyorum şayet depremin nedeni zina olsaydı Ensar’da 45 Günahsız erkek çocuğuna tecavüz edildiğinde o vakıf binasının yerle bir olması gerekirdi.
  6 ... temirata
 • türbanlı tiktokçu kızın atatürk açıklaması

  33.
  Bu ve bunun gibi düşünen tiplerin üremeleri engellenip, kısırlaştırılması Gerekiyor. topluma tek faydası olmayan, bomboş beyinli, habis ruhlu, Bu bok üretme makineleri, çoğalmamalı, çünkü böyle tipler çoğaldıkça ülke boka batıyor
  2 ... temirata
 • vasıfsız eleman

  27.
  Aktrollerin nerdeyse tamamı bu kategoride değerlendirilebilir.
  2 ... temirata
 • 29 ekim cumhuriyet bayramı

  802.
  29 ekim cumhuriyet bayramı

  Kalbi bu ülke için atan tüm cumhuriyet çocuklarının bayramını kutlarım.
  1 -1 ... temirata
 • 1 vakit namaz kılmamanın cezası

  6.
  Allah’ın ceza sisteminin çokta adaletli olmadığını gösterir. 15-20 dakikalık bir ritüel için 80 sene nedir yahu.
  -3 ... temirata
 • azerbaycan ın bayrağa sarıp vurduğu iki ermeni

  33.
  azerbaycan ın bayrağa sarıp vurduğu iki ermeni

  Yapılanı tasvip etmiyorum, Türk’ün aman dileyeni bağışlaması gerektiğini düşünen bir insanım ama Hayatı boyunca ermeninin Türk’e ettiği zulmü dinleyerek büyümüş, içi kin dolu çocuklardan kendiniz gibi ılık götlü Birer hümanist olmalarını bekleyemezsiniz. O çocukların hangi psikolojde olduğunu az da olsa anlayabilmeniz için, Savaşta bir yakınınızı kaybetmiş olmanız ya da bir çatışmada mermilerin hedefi olmamak için dua etmiş olmanız gerekir. Çünkü savaş +18 sitelerden infaz videoları izleyerek anlayabileceğiniz bir şey değil. Kaldı ki videonun feyk olma ihtimali yüksek, onca mermi yakılıyor neden bir damla kan yok? Belki de Ermenistan’ın propaganda amaçlı yaptırdığı bir video Her şeye yeni gelinin yarağa sarıldığı gibi atlamadan önce biraz düşünün aq.
  4 -3 ... temirata
 • reisin ana muhalefet liderine zeka yoksunu demesi

  17.
  “Üslup kişinin aynasıdır.”
  2 ... temirata
 • sözlükte kadir mısıroğlu na hakaret edilmesi

  144.
  Ben püsküllüden ziyade onun Yunan uşağı müritlerine ediyorum. Zira püsküllü ekmeğinin peşinde, etik değerleri olmayan pis bir şark kurnazıydı ama ona inanıp arkasından ah vah edenlerin alayı süzme geri zekalı.
  5 -2 ... temirata
 • yeni şeyler getiriyorum